BURSA YÜKSEKTE ÇALIŞMA EĞİTİMİ

Gözetim Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi A.Ş.

0.0
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Bursa Yüksekte Çalışma Eğitimi
  4. » Gözetim Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi A.Ş.
Firma Bilgileri
Telefon: 0 224 666 00 11
Adres:
Üçevler Mah. Atmaca Sok. No:52A, Nilüfer, Bursa
DİĞER BİLGİLER
Hakkında:

Gözetim OSGB Yüksekte Çalışma Ekibi olarak;

İlk hedefimiz, eğitime katılan kişilere yüksekte çalışma koşullarının gereklilikleri hakkında bilgilendirmek ve yüksekte çalışma becerileri kazandırmaktır. Konusunda uzman IRATA belgeli yüksekte çalışma eğitmenleri ile konusunda tecrübeli iş güvenliği uzmanları tarafından birlikte verilmektedir.

Temel Yüksekte Çalışma Eğitimi

Çalışma alanı sınırlı olan yerlerde, yüksekte çalışma işi yapacak kişilere genel bilgi sağlamak amacı ile düzenlenen temel eğitimlerdir. Çalışma ortamındaki yüksekte çalışma riskleri, alınacak önlemler ve kullanılacak olan ekipmanlar hakkında bilgi verilmektedir.

Sektörel Yüksekte Çalışma Eğitimleri

Yüksekte çalışma işi yapacak kişilere, kendi çalışma alanları ile ilgili düzenlenen sektörel eğitimlerdir. Çalışma ortamındaki yüksekte çalışma riskleri, alınacak önlemler ve kullanılacak ekipmanlar hakkında bilgi verilmektedir.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirBu bilgiyi görebilmek için GİRİŞ yapmanız gereklidir.
Bursa Yüksekte Çalışma Eğitimi Fiyat Teklifi Formu
"Yüksekte Çalışma Eğitimi" veren, anlaşmalı olduğumuz 5 ayrı OSGB firmasından fiyat teklifi almak isterseniz aşağıda ki formu doldurabilirsiniz.Gönderilen formlar 5 ayrı firmaya ulaştırılacak olup firmaların size hızlı şekilde fiyat teklifi sunması sağlanacaktır.