BURSA İLK YARDIM EĞİTİMİ

Cese Akademi İlkyardım Eğitim Merkezi

5.0
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Bursa İlk Yardım Eğitimi
  4. » Cese Akademi İlkyardım Eğitim Merkezi
Firma Bilgileri
Telefon: 0 224 247 02 15
Adres:
İhsaniye Mah. İzmir Yolu Cad. Atalay 7 Sit. B Blk. K: 2 D: 2, Nilüfer, Bursa
DİĞER BİLGİLER
Hakkında:

Cese Akademi Bursa Eğitim Hizmetleri;

Sağlık bakanlığından onaylı özel ve yasal Bursa ilkyardım eğitim merkezidir. Sağlığa ve insan hayatına önem verenlerin, eğitimine katkıda bulunarak; yaşam kurtarmak ve yaşam kalitesini artırmak amacıyla kurulmuştur.

Cese Akademi Eğitim Hizmetleri Olarak Hedeflerimiz:

Toplumun her kesimine İlkyardım ve iş güvenliği eğitimlerinin verilmesi sağlamak ve özellikle olağanüstü olaylar için hazır ve bilinçli kişilerin yetiştirilmesini sağlamaktır. Özellikle okullarda İlkyardım eğitimlerinin ders olarak anlatılması için gerekli olan her türlü çabayı göstermek. Ülkemizde İlkyardım Eğitimlerini uluslararası düzeye getirmek için ilk yardım kursu bursa eğitmeni yetiştiren bir merkez haline gelmek…

Toplumumuzun her kesimine yaygın, etkin, çağdaş bir şekilde sağlığa ve insan hayatına önem veren kişi, kurum ve kamuya uluslararası standartlarda her türlü ilkyardım, iş güvenliği ve ilkyardım eğitimi bursa hizmeti sunmaktır.

” Uluslararası standartlarda işletmelerde alınması zorunlu olan ilkyardım ve iş güvenliği eğitimlerini ülkemize yerleştirilmesini, gelişmesini ve etkin bir şekilde yaygınlaştırılmasını sağlamak.” İnsanlığa sağlıklı ve mutlu bir yaşam sunmak, kaza ve yaralanmalarda hayatta kalma oranını arttırmak ve kalıcı sakatlanmaları en aza indirmek…

FİRMAMIZ SAĞLIK BAKANLIĞINDAN ONAYLI ÖZEL VE YASAL İLK YARDIM EĞİTİM MERKEZİDİR.

MİSYONUMUZ

Cese Akademi Bursa uzman eğitim kadromuzla müşterilerimize en iyi ilk yardım eğitimlerini vermek için çalışıyor…

Referanslar:

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirBu bilgiyi görebilmek için GİRİŞ yapmanız gereklidir.